Makita – Aku makaze za živu ogradu bez baterije i punjača – UN460WDZ
Šifra artikla: UN460WDZ
garantieOriginalna garancija
return_goodsPovrat robe
secureSigurno plaćanje
Opis proizvoda
Aku makaze za živu ogradu bez baterije i punjača
Karakteristike proizvoda:
  • Za visoko i teško dostupnu živu ogradu
  • Lagane akumulatorske makaze za živu ogradu ukupne dužine od 2500mm
  • Teleskopska drška
  • Kaskando podesiv ugao sečiva od -65° to +75°
  • Dvostrano naoštrena sečiva (gornji nož i donji nož sa zaoštrenim zubima)
  • Položaj prednjeg rukohvata može da se podesi u skladu sa željama svakog pojedinačnogkorisnika
  • Nizak nivo vibracija i nizak nivo buke u radu
Specifikacija proizvoda:
  • Napon akumulatora: 12 V max – CXT
  • Kapacitet akumulatora: 1,5 / 2,0 / 4,0 Ah
  • Tip akumulatora: Li-ion
  • Broj obrtaja: 3.600 min
  • Dužina noža: 460 mm
  • Najveća debljina grana: 18 mm
  • Buka zvučni pritisak: 82,5 dB(A)
  • Buka zvučna snaga: 93,5 dB(A)
  • Buka odstupanje (K:) 3 dB(A)
  • Vibracije zadnja drška: 2,5 m/s²
  • Vibracije prednja drška: 2,5 m/s²
  • Vibracije odstupanje (K): 1,5 m/s²
  • Dimenzije (D x Š x V): 1.889 – 2.511 x 87 x 134 mm