

* Cena važi samo za gotovinsko plaćanje i online poručivanje
Villager Akumulatorska kosilica Villy 4000 E je odlična za košenje površina do 250 m2. Pruža mogućnost podešavanje visine košenja u 5 nivoa. Zapremina skupljača trave iznosi 40 litara.
Karakteristike proizvoda Villager Akumulatorska kosilica Villy 4000 E: | |
---|---|
Kategorija | Akumulatorske kosačice |
Tip motora | Indukcioni elektro-motor |
Širina košenja | 370 mm |
Površina košenja | 250 m² |
Visina košenja | (5 nivoa) od 25 do 75 mm |
Tip pogona | Gurajući |
Prečnik točka napred / pozadi | 152 mm / 178 mm |
Tip kućišta | Polipropilensko |
Zapremina skupljača | 40 l |
Masa | 15.5 kg |
Napomena | Isporučuje se bez baterije i punjača |
Ukoliko imate problema prilikom poručivanja proizvoda, posetite našu stranicu uputstvo za kupovinu kako biste nesmetano poručili proizvod.
Tip i model:
Villager Akumulatorska kosilica - Villy 4000 E
Naziv i vrsta robe:
Uvoznik:
Agromarket d.o.o.
Zemlja porekla:
Kina
Ukoliko niste zadovoljni proizvodom kupljenim na sajtu najpovoljnijialati.rs, iz bilo kog razloga, u roku od 14 dana od dana prijema robe možete vratiti proizvod. Proizvod koji se vraća mora biti u istom stanju kao i kada je nabavljen i mora sadržati svu tehničku dokumentaciju (uputstvo, garanciju, pakovanje itd). Proizvod mora biti bez bilo kakvih fizičkih oštećenja i tragova korišćenja. Kupac je isključivo odgovoran za umanjenu vrednost robe koja nastane kao posledica rukovanja robom na način koji nije adekvatan, odnosno prevazilazi ono što je neophodno da bi se ustanovili priroda, karakteristike i funkcionalnost robe. Kupac pismeno ili elektronski obaveštava prodavca u roku od 14 dana da vraća proizvod, pomoću Obrasca za odustanak koji se dobija zajedno sa računom. Troškove transporta pri vraćanju robe snosi kupac. Posle 14 dana od dana prijema MIXAL DOO nije obavezan da vrati novac ili zameni robu. Za detaljnije informacije kliknite na link prava i obaveze potrošača.
Lako do više od 29.000 proizvoda!
Izaberite proizvod
Izaberite isporuku
Izaberite plaćanje
Vaš paket je spreman
“Odlična usluga i ljubazni prodavci. Nisam bio siguran koji je tačan naziv i tip cilindra bio potreban, ali me je Miloš podsetio, istražio i preporučio odgovarajućeg proizvođača.”
Proizvodi u korpi